Get a site
Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

Posted by on Ott 11, 2017 in Arbeit, JustLanded | 0 comments

#operator wózka widłowego (niemcy)

operator wózka widłowego (niemcy) - Catena di distribuzione/Logistica Dla naszego klienta w okolicy Augsburga poszukujemy operatorów wózków widłowych.
Zakres obowiązków:

obsługa wózka widłowego

załadunek i rozładunek towarów

komisjonowanie

dbałość o porządek w magazynie według ustalonych obszarów i odpowiedzialności

praca w systemie zmianowym

Wymagania:
świadectwo egzaminu kwalifikacyjnego operatora wózka widłowego
minimum roczne doświadczenie
prawo jazdy kat. B
komunikatywna znajomość języka niemieckiego (poziom min. B1)

mile widziana znajomość programu SAP

Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki

niemiecką umowę o pracę z możliwością przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę w krótkim okresie czasu

pełny pakiet świadczeń socjalnych

zapewniamy mieszkanie
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV na adres email:

Proszę o załączenie kopii dyplomów, kursów, szkoleń oraz świadectw pracy.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz ze stosowną informacją.

    Tipo di lavoro: Tempo-pieno
    Stipendio: EUR 1.800 / mensile
    Settore: Trasporti e Logistica

from Lavoro in Germania ift.tt/2xv9XMc

Post a Reply

Il tuo indirizzo email non sarà pubblicato.